Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Loved it! Super nice quality.
Color: Multicolor
Price: £11.00
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2304103344037955 |
Author: e***e
Date:
Review: Loved it! Super nice quality.
Color: Multicolor
Author: b***9
Date:
Review: It’s very long, and really nice. It sheds but yk 🤷🏽♀️ it’s a synthetic wig
Color: Multicolor
Author: d***7
Date:
Review: GORGEOUS so pretty I love it exactly like picture will buy again and price is fantastic!🩵
Color: Multicolor
Author: d***9
Date:
Review: Lovely fit. Great for every day use
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.